اولین و بزرگترین دایره المعارف جامع دندانپزشکی ایران

آزمون آنلاین بهداشت دهان و دندان

[raw]

تست آنلاین بهداشت و سلامت دهان و دندان

با سلام و عرض ادب

ضمن تشکر از علاقمندی شما نسبت به تست آنلاین بهداشت دهان و دندان به اطلاع می رسانیم که بعد از اتمام آزمون، نتیجه نهایی به صورت خودکار محاسبه و نمایش داده می شود. استدعا می شود با دقت به سوالات پاسخ دهید و آدرس ایمیل فعال خود را وارد نمایید تا راه کار های پیشنهادی برای شما ارسال گردد. در صورت عدم وارد کردن آدرس ایمیل فقط نتیجه خام آزمون را مشاهده خواهید کرد.

هدف از انجام این تست ایجاد انگیزه برای رعایت بهتر و بیشتر بهداشت دهان و دندان است. به توصیه های بهداشتی مطرح شده در ایمیل عمل کنید تا همیشه در بهترین وضیت بهداشتی و سلامتی قرار داشته باشید. دقت فرمایید این تست برای افرادی معتبر است که حداقل 10 دندان در دهان داشته باشند.

لازم به توضیح است که این آزمون کاملاً اصیل و غیر کپی برداری شده است و توسط دکتر علیرضا طالبیان جراح دندانپزشک به شماره نظام پزشکی 67843 طراحی شده است. پیشنهاد های بهداشتی را با اطمینان اجرا کنید چون توسط دندانپزشک ارائه شده است.

تقاضا می شود پیشنهادات سازنده خود را برای بهبود کیفیت این آزمون به آدرس ایمیل زیر ارسال فرمایید تا در بروزرسانی های آینده مورد استفاده قرار گیرد.
info@mesvak.info

آماده اید؟

[/raw]

نقل مطالب این وب سایت با ذکر لینک mesvak.info به عنوان منبع بلامانع است.

Powered by keepvid themefull earn money